---

Co je u nás nového

Nejdůležitější novinkou je založení společnosti ZACHARIAS s.r.o. Od května roku 2014 pracujeme v této sestavě : Radek Zachariáš - zakázkový švec a jednatel společnosti, David Frkal - zakázkový švec a Veronika Vyšohlídová - svrškařka. Na jednotlivých zakázkách pracujeme společně. Finální práce na spodku a dokončování každých bot provádím vždy sám, aby byl zajištěn konstantní charakter našich výrobků.  

S Davidem přišla do dílny nová energie a chuť se zlepšovat. Po půl roce se už začaly některé změny pozitivně projevovat na kvalitě naší práce. Výrazně jsme zpřesnili měření nohou a uplatňujeme nové poznatky při tvarování modelů kopyt. Zdokonalili jsme evidenci informací o zakázkách. Pracujeme na zlepšení komunikace se zákazníky.

Novinek je víc a chceme se i nadále zlepšovat. Doufám, že jste s naší prací spokojeni a budu rád za jakékoliv Vaše připomínky a dotazy.

Radek Zachariáš (radek@zacharias.cz)

---

Nejoblíbenější boty z naší dílny

Černé Wholecut Oxford s červenou paspulkou a červeným obšitím. Tyto boty v různých drobných variacích jsou nejčastěji objednávaným typem obuvi v naší dílně.

Více fotek najdete zde 

---

Pryžové podešve DAINITE

Podešve DAINITE

Ručně šité boty z naší dílny si v současné době můžete objednat také v provedení s pryžovou podešví. Abychom Vám mohli zaručit vysokou kvalitu materiálu, nakupujeme originální výrobky tradiční anglické firmy Harboro Rubber.

Více informací čtěte zde

---

Sledujte naši firemní stránku na Facebooku.

---

Navštivte naše modernizované webové stránky.