Dainite – prvotřídní pryžové podešve

Ručně šité boty z naší dílny si v současné době můžete objednat také v provedení s pryžovou podešví. Abychom Vám mohli zaručit vysokou kvalitu materiálu, nakupujeme originální výrobky tradiční anglické firmy Harboro Rubber.

Produkty pod značkou Dainite vyrábí společnost Harboro Rubber už 120 let, tedy od roku 1894. Sídlo firmy je v Market Harborough, v původním centru britského obuvnického průmyslu, mezi městy Leicester a Northampton. Ve vedení společnosti je stále rodina zakladatele.

Výroba obuvnických komponentů hraje v historii firmy významnou roli. Společnost Harboro Rubber se vždy soustředila na výrobu produktů nejvyšší kvality. Kromě krátkého válečného období nikdy nezlevnila své výrobky. Díky své spolehlivosti je dnes klíčovým dodavatelem renomovaných firem jako je Crockett & Jones, Church’s, Baker a Cheaney.

Podešve Dainite Studded jsou jedním z jejich nejznámějších a nejpoužívanějších výrobků. Mají originální, nadčasový design. Poskytují pohodlí a přilnavost za všech podmínek. Boty se dají v případě potřeby snadno otřít, protože podešev nemá žádné drážky a nepřístupná místa kde by se držely nečistoty.

Pryžové podešve Dainite Studded nezanechávají stopy na podlahách, protože při jejich barvení se nepoužívají saze, ale oxid křemíku a křemičitan hliníku. Jsou vyráběny v černé a tmavě hnědé barvě.

Zdroj : http://dainite.com/flash.html

 

podešve Dainite

podešve Dainite podešve Dainite podešve Dainite

Líbil se Vám můj příspěvek? Sdílejte ho:
Čtěte další příspěvky na téma: