Cedrové napínáky a proč si je koupit právě u nás.

Cedrové napínáky dávám svým zákazníkům ke každému páru ručně šitých pánských bot. Protože je kupuji ve větším množství (abych měl lepší cenu), prodávám je také jednotlivě každému, kdo projeví zájem. A protože nejsem obchodník, ale jsem hlavně řemeslník, tak napínáky jen nepřeprodávám. Já je kontroluji, opravuji a upravuji…

cedrové napínáky

Když totiž přijde objednaná zásilka z továrny a já rozbalím krabice, najdu téměř nepoužitelné „polotovary“ napínáků. Kvalita materiálu je dobrá, zpracování také ujde, ale dřevo při výrobě asi nebylo dokonale suché a tak se na povrchu některých napínáků vysrážela smůla, kterou musím odstranit lehkým přebroušením.

cedrové napínáky

Také některé otvory se po vyvrtání ve výrobě tak nějak „scvrkly“ a kovové součástky v nich drhnou nebo s nimi vůbec nejde pohnout.

cedrové napínáky

Nezbývá než napínáky rozebrat a otvory znovu provrtat na správnou velikost.

cedrové napínáky

Samozřejmé tedy je, že když si s napínáky dávám takovou práci tak na nich nebudu nechávat značku výrobce.

cedrové napínáky

Hodně důležitou součástkou na napínácích jsou „čudlíky“, za které se napínáky drží při vyndavání a nandavání do bot. A ty Vám samozřejmě nesmějí hned vypadnout a zůstat v ruce. Proto je všechny preventivně vyšroubovávám a zalepuji kapkou konstrukčního lepidla.

cedrové napínáky

Jsou to drobnosti, prkotiny a celkem jednoduché úkony, ale v tom množství je to téměř na celý den.

cedrové napínáky

Vlastně teď za ty napínáky můžu ručit, tak proč nevyužít tu možnost a nepodepsat si je, že ano.

cedrové napínáky

Musíte uznat, že mám svatou trpělivost.

cedrové napínáky

No ale za ten výsledek to určitě stojí. Snad už je Vám jasné, že koupit si cedrové napínáky u mě, je úplně něco jiného, než si je koupit v nějakém neznámém eshopu. Uznejte, že ta přidaná hodnota za to stojí.

Je pro Vás tento způsob zkvalitnění výrobku dostatečným důvodem k akceptování vyšší ceny? V tom případě se budu těšit na Vaší objednávku.

A nebo raději u některých věcí (jsou to přece jenom napínáky do bot) dáváte přednost nejnižší možné ceně bez ohledu na vady? Tak to bude lepší navštívit nějaké čínské weby.

Text a foto : Radek Zachariáš

 

Napínáky můžete zakoupit na našem eshopu.

 

Líbil se Vám můj příspěvek? Sdílejte ho:
Čtěte další příspěvky na téma:
, ,